Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy to program dla Ciebie? Masz już jasno określone cele na swoją przyszłość? A może dopiero szukasz swojej drogi, rozważasz przeróżne opcje i zastanawiasz się, co chciał(a)byś robić? Znajdź swojego Mentora! Zobacz co zyskasz:

Wiedza

Dowiesz się z pierwszej ręki, jak naprawdę wyglądają interesujące Cię praca czy szkoła / studia. Z czym się wiążą oraz jakie są ich prawdziwe zalety, wady i wyzwania.

Narzędzia

Dowiesz się, jakie narzędzia są potrzebne w interesującej Cię ścieżce edukacji czy wykonywaniu interesującej Cię pracy – podpowiemy Ci, jakich umiejętności to wymaga i jak je zdobyć.

Wsparcie

Dostaniesz bezinteresowne wsparcie – Twój sukces będzie również sukcesem Twojego Mentora.

Wskazówki

Rozjaśnisz swoje wątpliwości i zdobędziesz cenne informacje, które pomogą Ci podjąć bardziej świadome decyzje.   

Motywacja

Dostaniesz masę pomysłów i motywację do działania. Decyzję podejmiesz Ty!

Kontakty

Poznasz ciekawych ludzi i rozwiniesz znajomości wśród Polonii w Madrycie.

Kim jest mentor?

Mentor to ktoś, kto już osiągnął to, co Ty chciałbyś osiągnąć i – co ważne – to osoba, która chętnie wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. Jest to osoba, która podzieli się swoimi doświadczeniami w danym zawodzie, opowie, jak do tego doszła i powie szczerze o realiach pracy w danym zawodzie.

Najbardziej wpływowe osoby mają wielu mentorów, weź przykład od najlepszych 🙂

Marzenia zawodowe? 

Zweryfikuj je!

Program daje Ci okazję do zweryfikowania Twoich wyobrażeń na temat danego zawodu, upewnienia się, że to właśnie coś dla Ciebie. Mentor doradzi Ci, jak możesz zbudować swoją ścieżkę kariery.

Język polski

Poznaj zalety wielojęzyczności!

Mentor, tak jak Ty, ma polskie pochodzenie, zna i wie jak wykorzystać mocne strony związane z wielojęzycznością i wielokulturowością.

W życiu zawodowym to atut – znać jeden z trudniejszych języków na świecie!

Dołącz do programu i znajdź swojego Mentora!

Masz pytania?

FAQ